San Diego na začátku léta od 9722 Kč
26.5.2017

Letní San Diego

O této nabídce

Ještě před začátkem letních prázdnin a největším návalem turistů se můžete vypravit do slunného San Diega po stopách filmu Někdo to rád horké. Zde můžete navštívit letadlovou loď USS Midway, zábavní park Sea World, nebo jen tak odpočívat na pláži u moře. Ze San Diega potom určitě pokračujte do jednoho nejkrásnějších parků v USA – Saguaro a přes Sedonu pokračujte do Grand Canyonu. Odsud se můžete přes NP Joshua Tree a Los Angeles vrátit zpátky do San Diega, nebo podniknout několikatýdenní výpravu po národních parcích. 

Letenky z nedalekého Berlína, Mnichova, nebo Vídně pořídíte už za 9722 Kč.

Ubytování

Přímo u pláže v San DIegu se můžete ubytovat v naprosto parádním hostelu se snídaní za 900 Kč na os. a noc. Pokud vyrazíte na cestu 4, můžete mít pokoj i pouze pro sebe. 

Ubytování ve skromném, ale dobře hodnoceném hotelu přímo na pláži potom stojí lehce přes 2 tis. Kč na os. a noc.

Půjčení auta

Pokud se rozhodnete vyrazit na cestu po národních parcích USA, rozhodně se neobejdete bez vlastního auta. Nejlepší nabídky všech velkých půjčoven naleznete v naší autopůjčovně.

Náhled tarifu

San Diego na začátku léta od 9722 Kč​​​​​​​


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)