SAE – Sharjah z Prahy za 4 999 Kč
28.1.2019

SAE - Sharjah z Prahy

4 999

O této nabídce

Jestliže v poslední době všechny milovníky Blízkého východu pravidelně těšily akční letenky do Dubaje v podání aerolinky Smartwings, tak dnes jim další várku radosti servíruje letecká společnost Air Arabia. Ta do svého rezervačního systému nahrála zpáteční letenky z Prahy do emirátu Sharjah, těsně sousedícího právě z Dubají, za baťovskou cenu 4 999 Kč. Air Arabia se sice profiluje jako nízkonákladová společnost, a tak základní cena obsahuje jen letenky, ale dodatečná služby dokoupíte skutečně za hubičku.  Doporučujeme si tedy spíše vybrat tarif „Value“, v němž se skrývá odbavené zavazadlo s limitem 20 kg i občerstvení na palubě. Celkový příplatek činí pár stovek a zpáteční letenky vás pak vyjdou na 5 572 Kč.

Vybírat pak můžete z dostatečného množství termínů od konce února do května letošního roku. Z našeho pohledu se velmi atraktivním jeví ten přes velikonoční svátky s odletem na Zelený čtvrtek a návratem přesně o týden později (18. – 25. dubna). Tak co, jste IN?

 • Rezervujte: přímo přes stránky aerolinky
 • Zavazadla: příruční zavazadlo á 10 kg (odbavené á 20 kg za symbolický poplatek 125 Kč/ks/směr)
 • Dostupnost: březen – květen 2019
 • Příkladové termíny:
  • 28. 2. – 5. 3. za 4 999 Kč
  • 16. – 23. 3. za 4 999 Kč
  • 4. – 9. 4. za 4 999 Kč
  • 18. – 25. 4. za 4 999 Kč (velikonoční termín)
  • 2. – 9. 5. za 4 999 Kč
  • 16. – 21. 5. za 4 999 Kč

Ubytování

Nejzajímavější poměr cena/výkon z pohledu nabídky ubytovacích služeb nabídce čtvrť Deira (právě sem vás mimo jiné doveze i shuttle bus přímo z letiště). My bychom si zde pak vybrali tento jednoduchý avšak dobře hodnocený hotel za 534 Kč/os./noc anebo tuto pěknou čtyřhvězdu za 545 Kč/os./noc. Další nabídku hotelů hledejte tradičně na Bookingu či Hotels.com.

Víza

Pro krátkodobé pobyty za účelem turistiky nejsou občané České republiky zatíženi žádnou vízovou povinností. Vystačíte si tedy pouze s platným cestovním pasem.

Jak do Dubaje

Do Dubaje se dostanete pohodlně na palubě autokarů, které provozuje taktéž letecká společnost Air Arabia. Autobusy vás z letiště Sharjah dovezou k Al Ghurair Centre (poblíž se nachází stanice metra Union Station se zelenou i červenou linkou metra). Cena jednosměrné jízdenky vyjde na 20 AED a jízdní řád autobusů naleznete na těchto webovkách.  Doba jízdy se pak pohybuje kolem 60 minut.

 

Náhled letenky z Prahy do Sharjahu za 4 999 Kč

SAE - Sharjah z Prahy za 4 999 Kč

Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)