Ryanair – Rhodos – 1 137 Kč
28.5.2012

Ryanair – Rhodos – 1 137 Kč

O této nabídce

Opět tu máme zajímavý tarif pro ty z vás, kterým nevadí nasednout do auta a dojet na letiště do Německa. Ryanair nabízí zpáteční letenku z Frankfurt Hahn (HHN) na Rhodos (RHO) na termín 14. – 21. června (nebo také třeba 17. – 28. června) za 1 137 Kč. V ceně je i zahrnut poplatek za platbu kartou (z Německa už nelze kupovat letenky pomocí Mastercard Prepaid, ale pouze Ryanair Cash Passport kartou, která je v ČR nedostupná). Cena je tedy platná pro všechny, kteří si vystačí s 10kg kabinovým zavazadlem o rozměrech 55x40x20 cm.

K tomu si můžete rezervovat některých z těchto velmi levných hotelů. Na Rhodosu totiž pořídíte ubytování již od 170 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Rhodos{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]
 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)