Ryanair – Oslo (Rygge) – 508 Kč
2.2.2014

Oslo z Wroclavi

O této nabídce

Na pár dubnových termínů nabízí Ryanair zpáteční letenky z Wroclavi do Osla za 508 Kč. Příkladem může být prodloužený víkend 4. dubna s návratem 7. dubna. Letenky rezervujte přímo na stránce společnosti. Více informací o společnosti naleznete v této rubrice.

Další dostupné termíny za  tuto cenu

Odlet v dubnu – 2,4,9,11

Návrat v dubnu – 7,9,14,21 (tučné termíny o 300 Kč více)

Jak do Wroclavi

Ideálním spojením  do Wroclavi je Polskibus, kde můžete koupit jízdenky v akci od 12 Kč (momentálně se ještě na duben neprodávají, takže sledujte 🙂 a poté autobusem na letiště.

Ubytování v Oslu

V centru Osla doporučujeme bydlet v tomto námi prověřeném nejlevnějším ubytování kousek od metra. Pokud plánujete delší cestu, za zvážení potom stojí odbavení zavazadla se stanem, jelikož v Norsku můžete kempovat 150 m od obydlí na nezemědělské půdě. 🙂

Latefoss, Preikestolen a okolí

Pokud Vás pocestuje více, nevýhodnější je půjčení auta po příletu na letišti, kde auto opět vrátíte, mrkněte proto na srovnávač autopůjčoven.
[google-map-v3 shortcodeid=“9c0e2c98″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Oslo. Norway{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)