Aktualizováno: Ryanair – Oslo – 12 Kč
9.10.2013

Aktualizováno: Ryanair – Oslo – 12 Kč

O této nabídce

Ať už jde o chybu či o velmi zajímavý tarif Ryanairu, v jeho mobilní aplikaci naleznete letenky bez dodatečných poplatků. Příkladem může být výlet z Wroclavi do Osla na 4. února s návratem 8. února.

Aktualizace: Dostupné termíny za 12 Kč Wroclav-Oslo

Odlet v únoru – 4,6,11,13,18

Návrat v únoru – 4,6,13,18,20

Ubytování v Oslu

Například na 4. až 6. února pořídíte ubytování v centru Osla za stále na Norsko rozumných 714 Kč/os/noc včetně snídaně. Kromě této možnosti můžete sledovat i tajné nabídky bookingu.

Jotunheimen, Holmenkolen

Nejlevnějším dopravním prostředkem je půjčení si automobilu přímo na letišti, mrkněte do našeho srovnávače autopůjčoven.

Jak se dostat do Wroclavi?

Kromě automobilu, který je nejpohodlnější a ve čtyřech lidech i nejvýhodnější, můžete využít polskibus u kterého začínají jednosměrné jízdenky v akci za 12 Kč, nebo můžete jet vlakem.

Pokud nalezneme další zajímavé tipy, příspěvek aktualizujeme.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Oslo, norway{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)