Ryanair: nově z Prahy do Krakowa
1.2.2017

Ryanair: nově do Krakowa

O této nabídce

Panečku ten Ryanair to v Praze rozjíždí, včera ohlásil Barcelonu a Madrid, dneska přidává další destinaci. Od října 2017 začne létat do polského Krakowa! Díky této lince nám tedy odpadne zdlouhavé mnohahodinové cestování autobusem nebo vlakem.
Lety budou provozované 2x týdně Boeingem 737-800.
Ceny zatím neznáme, nicméně v akci můžeme čekat podobné ceny, které se vyskytují na krátkých linkách v rámci Polska, tedy i v řádech stokorun někdy i desetikorun. Jakmile Ryanair spustí prodej, určitě si to nenecháme pro sebe.
Lety z Prahy do Krakowa můžeme využít kromě samotné návštěvy tohoto krásného města také jako přípoj pro další lety po Evropě či dále do světa. Krakow je hlavně díky Ryanairu jedno z nejvyužívanějších letišť pro nízkonákladové spoje v Evropě, když jen dnes bylo Ryanairem ohlášeno hned 14 nových linek. Mezi nimi je kromě Prahy také například Lisabon, marocký Marrakéš nebo izraelský Tel Aviv. V letních měsících se odsud často objevují také skvělé last minute nabídky charterových společností k moři.
Zdroj: Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)