Ryanair: nově lety s přestupem
6.4.2017

Ryanair: nově lety s přestupem

O této nabídce

Ryanair na dnešní tiskové konferenci oznámil  řadu změn včetně revoluční novinky, od 17. dubna začne nabízet zpáteční letenky ve své síti s přestupem. Doposud jsme si mohli letenky kupovat pouze z místa A do místa B nebo složitě skládat s negarantovanými přestupy, nově půjde letět u Ryanairu s přestupem, který bude garantovaný. Nejprve bude tahle novinka zavedena při přestupech na letišti Řím Fiumicino (to se nás zatím moc netýká, protože Ryanair z Prahy létá na vedlejší letiště Ciampino), postupem času se budou přidávat další přestupová letiště a i další aerolinky, které budou s Ryanairem spolupracovat.

Uvidíme, jak se budou vyvíjet ceny letenek při přestupech, nicméně jak je u Ryanairu zvykem, můžeme očekávat mírně dražší letenky, než kdybychom si je koupili samostatně.

Další novinkou je automatický check-in on-line, který se bude týkat pasažérů, kteří si vyberou za poplatek sedačku pro cestu tam i zpět. Pokud si kupujete jen letenku bez sedaček a necháte si sedačky zdarma při odbavení přiřadit, musíte se stále odbavit sami.

Od 17. září budeme moci nově sbírat u Ryanairu body (tedy takový nový věrnostní program, ve kterém půjdou body vyměnit za bonusové letenky). Kolik bodů a na jaké letenky se to bude vztahovat zatím nebylo zveřejněno.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)