Ryanair – Malta – 1 570 Kč
31.5.2012

Ryanair – Malta – 1 570 Kč

O této nabídce

Další destinací, kam se v létě levně vydat, je malebný ostrov Malta, ležící ve Středozemním moři jižně od Sicílie. Přímá zpáteční letenka vychází s odletem z Krakowa na 1 570 Kč na datum 8. srpna – 15. srpna, pokud poletíte s 10kg kabinovým zavazadlem a zaplatíte letenku kartou Mastercard Prepaid. Pokud letenky zaplatíte jinačí kartou, připlatíte si 312 Kč.

Ubytování kousek od pláže včetně snídaně pořídite v tomto hotelu za 527 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Malta{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]
 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)