Londýn – Ryanair – 386 Kč
30.7.2012

Londýn – Ryanair – 386 Kč

O této nabídce

Ryanair přináší další zajímavé ceny, tentokrát z brněnského letiště Tuřany. Zpáteční letenka na listopad vychází na 386 Kč, pokud letenky zaplatíte kartou Mastercard Prepaid. Jako příklad udáváme odlet z Brna 27. listopadu s návratem 29. listopadu. Pokud chcete strávit v Londýně delší čas, můžete si tam zaletět od 21. listopadu do 27. listopadu.

Hotely mimo sezónu začínají v Londýně na 500 Kč/os/noc včetně snídaně.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Londýn{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)