Ryanair – Kypr (Paphos) – 1 149 Kč
1.6.2012

Ryanair – Kypr (Paphos) – 1 149 Kč

O této nabídce

Přestože se ceny letenek o hlavní sezóně pohybují na vysokých cenových úrovních a aerolinky z toho mají žně, zcela jistě to neplatí pro lety na Kypr. 🙂 Ryanair nabízí zpáteční letenku na 18. – 25. července z německého Memmingenu (letiště, které se nachází západně od Mnichova) za 1 149 Kč, pokud poletíte s 10kg kabinovým zavazadlem.

Prověřené ubytování doporučujeme v tomto hotelu (během sezóny vychází okolo 500 Kč/os/noc) kousek od pláže.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“satellite“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Paphos, Cyprus{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)