Ryanair – Faro (Algarve) – 2 540 Kč
5.6.2012

Ryanair – Faro (Algarve) – 2 540 Kč

O této nabídce

Na začátek července nabízí Ryanair zpáteční přímý let z Frankfurtu Hahn na jižní pobřeží Portugalska – do malého městečka Fara, v jehož blízkosti naleznete nádherné písečné pláže. Jako příklad uvádíme datum 4. 7. – 10. 7. přičemž cena je konečná, pokud poletíte s 10kg kabinovým zavazadlem.

Ubytování včetně snídaně pořídíte od 514 Kč/os/noc v některém z těchto hotelů.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Faro, portugal{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)