Ruský Kavkaz a Bajkal od 4099 Kč
15.1.2015

Ruský Kavkaz a Bajkal

O této nabídce

V souvislosti s pádem kurzu rublu je nyní cestování do Ruska jednou z nejlevnějších možností strávení dovolené. Pokud nejste fanoušci velkých měst a raději jedete někam mimo civilizaci, mohou pro Vás být následující řádky zajímavým tipem na dovolenou.

Prvním tipem pro cesty do Ruska je to, že je často výrazně výhodnější letět do Moskvy s Wizzairem z Budapešti, případně s Transaeerem z Pardubic a letenku z Moskvy kupovat zvlášť. Právě s ohledem na místní krizi jsou nyní vnitrostátní, byť dlouhé, přelety na svém historickém minimu. Letenky do Moskvy s Wizzairem přitom koupíte už okolo 1700 Kč  (viz. následující přehled).

Přímý let z Pardubic Vás potom vyjde na příjemných 3828 Kč

Mineralnye vody – Kavkaz

Mineralnye vody a zejména nedaleké město Kislovodsk je nejznámější lázeňská oblast v Rusku a současně jedna z nejhezčích a nejbezpečnějších částí Kavkazu. Nejlevnější letenky je možné koupit do konce března za cenu 2401 Kč, a to bez potřeby přejezdu mezi moskevskými letišti.

Příklad rezervace – 18. – 25.3. – 2401 Kč

Irkutsk – Bajkal

Letecké spojení mezi Moskvou a Irkutskem lze od února do května a dále od žáří do října pořídit za 4513 Kč. Zpáteční letenky z Budapešti Vás tedy vyjdou na neskutečných 6200 Kč!

Příklad rezervace – 2. – 15.5. – 4513 Kč

Ubytování

Také v Rusku je booking velmi rozšířený a je možné zde sehnat výhodné ubytování ve všech cenových kategoriích.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)