Rio de Janeiro z Říma od 8 671 Kč
16.11.2018

Rio de Janeiro z Říma

8671

O této nabídce

Moc akčních nabídek do Jižní Ameriky nebývá, proto této super akce doporučujeme využít, pokud příští rok plánujete navštívit například Brazílii. Letenky z Říma do Rio de Janeira vás vyjdou od 8 671 Kč. Letět se dá v první půlce příštího roku. Pokud budete mít štěstí a budete si hlídat přískok do Říma, letenky vás celkem mohou vyjít lehce přes 10 tisíc.

Při návštěvě Brazílie určitě neprchejte z Ria hned pryč. Toto velice specifické a fotogenické město nabízí nejednu zajímavou atrakci (například monumentální sochou Krista tyčící se nad městem na Corcovadu, národní park Tijuca, nejznámější pláž Copacabanu atd).
Dále pak za návštěvu určitě stojí další zajímavá místa jako je třeba ostrov Ilha Grande, městečko Paraty, vodopády Iguacu, a nebo samozřejmě Amazonský prales apod.

Super termín vychází například 2. 12. – 18. 12. Tento termín rezervujte zde >>

Ubytování

V Riu je samozřejmě nabídka ubytování velice široká. Pokud nechcete utratit za ubytování majlant, doporučit můžeme Hotel Golden Park Aeroporto Rio de Janeiro, kde za dvoulůžák se snídaní zaplatíte 450 Kč. Pokud si ovšem chcete dopřát trošku více toho luxusu, doporučit můžeme určitě Miramar Hotel by Windsor, který se nachází na známé Copacabaně a kde za dvoulůžkový pokoj dáte 1700 Kč/os.

Další možnost ubytování hledejte na Hotels.com, Booking.com, případně na AirBnB.

Víza

Při pobytu kratším jak 90 dnů občané České republiky nepotřebují pro vstup do Brazílie víza.

Jak do Říma

Do Říma se dostanete se společností s Ryanairem, ČSA, Vueling a nebo Alitalia. Letenky vás průměrně vyjdou kolem dvou tisíc. Pokud plánujete se do Říma dostat jiným způsobem, tak nezapomeňte, že v Římě jsou dvě letiště a že v tomto případě se odlétá z letiště Řím – Fiumicino.

Náhled letenky z Říma do Ria de Janeira za 8 671 Kč

Rio de Janeiro z Říma od 8 671 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)