Rio de Janeiro z Prahy za 12 739 Kč
26.5.2019

Rio de Janeiro z Prahy

12 739

O této nabídce

Zaleťte si na jihoamerický kontinent, konkrétně do brazilského Ria de Janeira. Z Prahy s jedním přestupem v Londýně tam můžete doplachtit s britskou aerolinkou British Airways.

Při návštěvě Brazílie určitě neprchejte z Ria hned pryč. Toto velice specifické a fotogenické město nabízí nejednu zajímavou atrakci (například monumentální sochou Krista tyčící se nad městem na Corcovadu, národní park Tijuca, nejznámější pláž Copacabanu atd).
Dále pak za návštěvu určitě stojí další zajímavá místa jako je třeba ostrov Ilha Grande, městečko Paraty, vodopády Iguacu, a nebo samozřejmě Amazonský prales…

Z Prahy do Ria de Janeira např. 11. – 19. 11.  za 12 739 Kč.

Ubytování

V Riu bychom se ubytovali například v hotelech Petit Rio za 538 Kč / os. / noc nebo Atlantico Business Centro za 515 Kč / os. / noc. U obou možností je snídaně pro 2 osoby v ceně.

Další možnost ubytování hledejte na Hotels.comBooking.com, případně na AirBnB.

Náhled letenky z Prahy do Ria de Janeira za 12 739 Kč

Rio de Janeiro z Prahy za 12 739 Kč

 


Bude se hodit

Letiště Praha (PRG)

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)