Rio de Janeiro – TAM Airlines – 8 300 Kč
9.3.2013

Rio de Janeiro – TAM Airlines – 8 300 Kč

O této nabídce

Do země, ve které se budou konat olympijské hry a Mistrovství světa ve fotbale nabízejí TAM Airlines zpáteční letenky z Madridu do Ria de Janeira s návratem do Londýna. Jako příklad uvádíme odlet  6. června s návratem 18. června. Dostupné letenky naleznete v tomto kalendáři letenek.

Jak do Madridu

Do Madridu se dostanete z Prahy španělským Vuelingem, případně z Budapešti s Ryanairem.

Jak z Londýna

Do Londýna přilítnete na hlavní letiště Heathrow, ovšem nízkonákladoví dopravci operují z okolních letišť. Do Prahy se dostanete ze Stanstedu a Gatwicku s Easyjetem, Wizzair létá z Lutonu do Prahy a do Brna. Případně do Brna se dostanete pomocí Ryanairu.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Rio de Janeiro{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)