Rio de Janeiro – TAM airlines – 11989 Kč
23.2.2013

Rio de Janeiro – TAM airlines – 11989 Kč

O této nabídce

Jestliže už máte dost nekonečného sněžení a chtěli byste si někam zaletět za teplem, můžete uvažovat o nabídce TAMu, který nabízí letenky z Prahy do Brazílie už od 11989 Kč.

Na tuto cenu se dostanete při odletu letu do Sao Paula a návratu z Ria de Janeira do Frankfurtu například v termínu 11.3. – 24.3. Poslední termíny naleznete v tomto kalendáři, kde je ale na některá data už cena o něco vyšší. Rio je od Sao Paula vzdáleno asi 400 km, a pokud nechcete jenom ležet na pláži, odlet z jiného města pro Vás může být i výhodou.

Přibližně o tisícovku více zaplatíte za let z Prahy do Ria s návratem z Ria do Frankfurtu, a to třeba v termínu 13. – 24.3. Opět všechny termíny naleznete s tomto kalendáři.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Rio de Janeiro{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)