Rio de Janeiro otevřelo pláže – letenky z Prahy
6.11.2020

Rio de Janeiro otevřelo pláže – letenky z Prahy

10 987

O této nabídce

Brazílie se zahraničním turistům otevřela již na konci července letošního roku. Postupné uvolňování tamějších restrikcí pak pokračuje i nadále. V druhém největším brazilském městě, Rio de Janeiro, se nyní pro veřejnost otevřely i pláže, na které se postupně začíná vracet život. Návštěvníci si mohou pronajmout plážová křesla či slunečníky a na plážích také fungují stánky s občerstvením (dokonce již nabízejí i alkoholické nápoje). Základním opatřením proti šíření koronaviru pak zůstává dodržování bezpečného odstupu od ostatních.

Jak je to s letenkami do Brazílie? Finančně nejzajímavější možností je letět na křídlech British Airways. Otevřené letenky s trasováním Praha – Rio de Janeiro a Rio de Janeiro – Vídeň vás vyjdou na 10 987 Kč, přičemž dostupné jsou termíny od ledna do června 2021 a tradičně je naleznete v našem kalendáři. Letenky samotné pak nejlevněji pořídíte přímo u dopravce. Kdo by měl na výlet do Brazílie zálusk již nyní, ten využije nabídku nizozemské aerolinky KLM. Zpáteční letenky z Prahy do brazilského Ria pořídíte za 12 885 Kč. Termínovou inspiraci můžete opět hledat v našem kalendáři, ovšem nakupovat letenky se v tomto případě vyplatí přímo na webu dopravce.

Je dobré mít na paměti, že Brazílie se řadí mezi nejpostiženější země z hlediska počtu nakažených nemocí COVID-19. Na druhou stranu i ta nejprofláklejší turistická místa si nyní užijete bez davů dalších turistů.

Vstup na území Brazílie

Pro vstup na území Brazílie je nutné využít výhradně leteckou přepravu a prokázat se cestovním pojištěním s minimálním limitem ve výši 30.000 BRL v angličtině či portugalštině. Negativní test na COVID-19 není vyžadován. Aktuální informace k cestám do Brazílie sledujte na webu MZV ČR a Velvyslanectví Brazílie v Praze. Po návratu do ČR je nutné vyplnit příjezdový formulář a podstoupit PCR test na COVID-19. Děti do věku 5 let jsou od této povinnosti osvobozeny. Více informací na stránkách MZV ČR.

TIP: Ještě nemáš naší revoluční appku na hlídání letenek? Stáhni si jí na Android nebo na iOS a už ti žádná super levná letenka neuteče!

  • Rezervujte: přímo přes náš vyhledávač (nejlevněji pak přímo na webech aerolinek – British Airways či KLM)
  • Zavazadla:
    • BA: 2 ks příručních zavazadel – větší (56 × 45 × 25 cm) a menší (40× 30 × 15 cm) do 23 kg
      KLM: 2 ks příručních zavazadel – větší (55× 35 × 25 cm) a menší (40× 30 × 15 cm) do 12 kg
  • Dostupnost:
  • Termíny:

Ubytování

Širokou nabídku ubytování naleznete tradičně na Bookingu, Hotels a AirBnB. Vzhledem k dostupným termínům (v první polovině roku 2021) však s  potenciální rezervací bydla není třeba spěchat. V případě plánované cesty ještě během roku letošního bookujte ubytování nabízející bezplatnou možnost změny či zrušení rezervace.

Náhled letenky z Prahy do Ria de Janeira a návratem do Vídně za 10 987 Kč

Rio de Janeiro otevřelo pláže – letenky z Prahy

Náhled letenky z Prahy do Ria de Janeira za 12 885 Kč

Rio de Janeiro otevřelo pláže – letenky z Prahy

Bude se hodit

Letiště Amsterdam Schiphol (AMS)

Letiště Praha (PRG)

Letiště Vídeň (VIE)

British Airways

KLM

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)