Rio de Janeiro – Iberia – 14 274 Kč
19.3.2012

Rio de Janeiro – Iberia – 14 274 Kč

O této nabídce

Plánujete-li výlet během letních prázdnin do jižní Ameriky, zpáteční letenku lze v největší sezóně pořídit i pod patnáct tisíc. Odlet i návrat je z Berlína, jako příklad uvádíme odlet 16. 7. s návratem 6. 8.  Na cestě tam i zpět máte dostatek času na prohlídku Madridu, kde je nutné také přenocovat. Letenku naleznete v tomto vyhledávači.

Hotely přímo na nejznámější pláži Copacabaně se dají rezervovat od 27 €/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Copacabana, Brazil{}4-default.png“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)