Rio de Jaineiro nebo Sao Paolo – od 12 290 Kč
10.11.2014

Rio de Janeiro nebo Sao Paolo

O této nabídce

Pokud se chystáte během zimy navštívit Brazílii, můžete využít tarif Iberie. Zpáteční letenku z Prahy (PRG) do Sao Paola (GRU) s návratem do Madridu (MAD) pořídíte za 12 290 Kč. Jako příklad uvádíme odlet 16. listopadu s návratem 27. listopadu.

  • Rezervace letenky: kalendář dostupných termínů
  • Zavazadla: V ceně 2 x 23kg zavazadlo k odbavení
  • Dostupnost: od 16. 11. do 31. 3. s výjimkou Vánoc a Nového roku

Rio de Janeiro – 12 690 Kč

=> kalendář dostupných termínů

Ubytování V Sao Paulu

Jednoduchý hotel 300 m od metra včetně snídaně pořídíte za 360 Kč/os/noc.

Jak se dostat do Madridu

Z Madridu se dostanete do Prahy pomocí Vuelingu s přestupem, přímými lety ČSA nebo s Ryanairem do Budapešti a poté vlakem/autobusem do ČR.

[google-map-v3 shortcodeid=“789ea072″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Rio de Janeiro{}4-default.png|Sao Paolo{}5-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)