Řím z Prahy od 1541 Kč o chloupek dráž i letní prázdniny!
19.3.2015

Řím z Prahy a o chlup dráž i o letních prázdninách!

O této nabídce

Pokud si chcete levně zaletět do města plného krásných památek a být kousek od moře (nebo třeba pokračovat jižněji) je tu zajímavý tarif od Easyjetu. Zpáteční letenky z Prahy (PRG)  do Říma (FCO) jsou dostupné již od 1541 Kč, cena platí při 2 cestujících (fixní rezervační poplatek 375 Kč na rezervaci se dělí mezi všechny cestující, takže pokud vás pojede více, cena bude ještě nižší!). Výhodou je, nejen že přiletíte na hlavní letiště, ale také můžete letět s kabinovým zavazadlem o rozměrech 56 x 45 x 25 cm bez omezení hmotnosti. Nejlevnější termín seženete 17.6.- 19.6. za cenu 1541 Kč/os. Rezervace nejlevněji na těchto stránkách.

 On-line kalendář termínů


Ubytování

V Římě můžete bydlet nejlevněji na příkladové datum 17. 6. – 19. 6. v tomto hotelu se slevou 68% a snídaní v ceně! Pokud nechcete dojíždět, můžete zvolit tento jednoduchý hotel 10 min pěšky od Vatikánu.

 


guest
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Tomek

omg..
1) jaký tarif? od kdy easyjet publikuje tarify?
2) vámi doporučované hotely jsou výsměch všem čtenářům. Je vidět, že je to váš „koníček“ a profesionalita vás nepotkala ani obklikou.

Jirka Spolek - zaletsi.cz

Zdravím,

1) to je jednoduché, Easyjet publikuje tarify od té doby, co nabízí možnost zakoupit si letenky, více o tom, že se tomu říká „tarif“ třeba zde: http://www.easyjet.com/cs/obchodni-podminky

2) Nějaký levný tip na hotel v centru Říma v létě? Sem s ním.

Na závěr jsem moc rád, že nás pečlivě sledujete i na DVTV. 🙂

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)