Řím z Prahy – 816 Kč
2.11.2016

Řím z Prahy

O této nabídce

Zimní návštěvu Říma, kde bude daleko méně turistů na hlavních památkách než v létě, můžete uskutečnit s Ryanairem. Ten nabízí zpáteční letenky z Prahy na pár zimních termínů za 816 Kč. Vydat se tam můžete třeba s odletem 16. února s návratem 22. února.

  • Rezervujte: nejlevněji na Ryanair.com
  • Zavazadla v ceně: klasické kabinové 55 x 40 x 20 cm a malá taška 35 x 20 x 20, dohromady 10 kg
  • Dostupnost: za 816 Kč 16. 2. – 20. 2., 16. 2. – 22. 2., rychlovýlet 21. 2. – 22. 2.

V ostatních lednových a únorových dnech stále do 1000 Kč za zpátečku.

Ubytování v Římě

Během zimy padají spolu s cenami letenek i ceny ubytování. V blízkosti nádraží Roma Termini pořídíte ubytování v tomto slušném hotelu se snídan za 472 Kč/os/noc.

Jak z letiště do centra

Do Říma přilétnete na letiště Ciampino, nejlevnější dopravou do centra je autobus společnosti COTRAL za 1,20 € (jízdenky u řidiče, či ve stanici)  v intervalu 30 minut na železniční stanici Ciampino Cittá. Z této stanice poté jezdí vlaky do stanice Roma Termini za 1,50 €. Celkově strávíte na cestě přibližně 45 minut.

Alternativou je autobus Terravision, který jede ke stanici Roma Termini jedním směrem za 4 € případně za 8 € zpáteční v případě, že si jízdenky koupíte on-line.

Náhled letenky za 816 Kč

Řím z Prahy - 816 Kč

guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Eva

Už vidím jen standard za 639 jedna cesta.

Honza

Tak máme koupeno za 816 Kč zpáteční.
Hotel zabookovaný 🙂 Jen mám dotaz jestli máte někdo zkušenosti s transferem z letiště společností Terravision. Lze koupit jízdenky až u řidiče ? Když jsou koupené online dají se použít i na jiné časy v daný den ? ( když bude mít letadlo zpoždění apod. )
Tím metrem atd to výjde sice levněji ale mam pocit že bych se tam někde zamotal 😀

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)