Řím z Prahy – 1082 Kč
9.9.2016

Řím z Prahy

O této nabídce

Vydejte se během zimního období na pár dní do Říma. Ve srování s hlavní sezónou tu nenarazíte na tolik turistů u těch nejdůležitějších památek, jako je Colosseum či Pantheon. Ceny ubytování jsou přes zimu také o dost levnější.
Zajímavý by mohl být třeba prodloužený víkend v Římě s odletem 9. února a návratem 14. února.

Rezervuj: přímo na stránkách Ryanairu
Dostupnost:
leden – únor 2017
Zavazadla v ceně: klasické kabinové 55 x 40 x 20 cm a malá taška o rozměrech 35 x 20 x 20 cm, dohromady 10kg

Ubytování v Římě

Solidní ubytování včetně snídaně vychází lehce přes 400 Kč/os/noc kousek od Roma Termini (kam jezdí bus z letiště + kde nastoupíte na metro do centra, příp. do dojdete pěšky). Rovněž můžete ubytování porovnat přes vyhledávač Trivago.

Jak se dostat z letiště do centra

Do Říma přilétnete na letiště Ciampino, nejlevnější dopravou do centra je autobus společnosti COTRAL za 1,20 € (jízdenky u řidiče, či ve stanici)  v intervalu 30 minut na železniční stanici Ciampino Cittá. Z této stanice poté jezdí vlaky do stanice Roma Termini za 1,50 €. Celkově strávíte na cestě přibližně 45 minut.

Alternativou je autobus Terravision, který jede ke stanici Roma Termini jedním směrem za 4 € případně za 8 € zpáteční v případě, že si jízdenky koupíte on-line.

Náhled letenky za 1082 Kč

Řím z Prahy - 1082 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)