Řím z Prahy – 1058 Kč
17.7.2015

Řím z Prahy

O této nabídce

Pokud se chystáte navštívit na pár dní Řím, neměly by Vám uniknout stále dostupné letenky od Wizzairu. Zpáteční letenku pořídíte například na 1. října s návratem 3. října za 1058 Kč. Jak je u Wizzairu zvykem, v ceně je malé 10kg kabinové zavazadlo 42 x 32 x 25 cm a ceny platí pro členy WDC. Pokud nejste členy a poletíte dva, členství si zakupte, potom vás zpáteční letenka včetně ročního členství vyjde na 1507 Kč.

[highlightbg /]

[singlepic id=569 w=576 h=432 float=center]

Ubytování v Římě

Jak bychom bydlení v Římě řešili my? V centru bychom na začátku října vzali tenhle hotel kousek od Roma Termini a metra včetně snídaně. Pokud Vám nevadí dojíždět autobusem či metrem delší vzdálenost, potom můžete zvážit tento hotel, případně si srovnejte ještě nabídky přes Agodu či Trivago.

Jak do centra

Vzhledem k tomu, že přilétnete na Ciampino, nejlevnější dopravou do centra je autobus společnosti COTRAL za 1 € (jízdenky u řidiče, či ve stanici)  v intervalu 30 minut na železniční stanici Ciampino Cittá. Z této stanice poté jezdí vlaky do stanice Roma Termini za 1, 30 €. Celkově strávíte na cestě zhruba 45 minut.

Alternativou je autobus Terravision, který jede ke stanici Roma Termini jedním směrem za 4 € případně za 8 € zpáteční. Tyto ceny platí, pokud si jízdenky koupíte on-line.


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)