Řím z Prahy – 1058 Kč
7.7.2015

Řím z Prahy

O této nabídce

Na zářijové termíny jsou stále dostupné zajímavé ceny zpátečních letenek do italské metropole. Letenku z Prahy (PRG) do Říma Ciampino (CIA) pořídíte za 1058 Kč. Nechybí ani příkladový výlet s odletem 12. září s návratem 17. září. Připomínáme, že se na tuto cenu dostanete tehdy, pokud si vystačíte s malým 10kg kabinovým zavazadlem o rozměrech 42 x 32 x 25 cm a maximální hmotnosti 10kg a jste zároveň členy Wizzair Discount klubu. Pokud členy nejste, přečtěte si, že se Vám členství vyplatí už od dvou zpátečních letenek v tomto návodě. 

Nejste členy klubu? Členství si zakupte a jedna letenka vás včetně něj vyjde na 1508 Kč.

[highlightbg /]

[singlepic id=544 w=576 h=432 float=center]

Ubytování v Římě

Kde bychom se ubytovali my? V centru bychom vzali tenhle hotel kousek od Roma Termini a metra. Pokud Vám nevadí dojíždět autobusem či metrem delší vzdálenost, potom můžete zvážit tento hotel, případně si srovnejte ještě nabídky přes Agodu či Trivago.

Jak do centra

Vzhledem k tomu, že přilétnete na Ciampino, nejlevnější dopravou do centra je autobus společnosti COTRAL za 1 € (jízdenky u řidiče, či ve stanici)  v intervalu 30 minut na železniční stanici Ciampino Cittá. Z této stanice poté jezdí vlaky do stanice Roma Termini za 1, 30 €. Celkově strávíte na cestě zhruba 45 minut.

Alternativou je autobus Terravision, který jede ke stanici Roma Termini jedním směrem za 4 € případně za 8 € zpáteční. Tyto ceny platí, pokud si jízdenky koupíte on-line.


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)