Řím – Wizzair – 744 Kč
13.5.2012

Řím – Wizzair – 744 Kč

O této nabídce

Kdo plánuje letní výlet do Říma, neměla by mu uniknout nabídka Wizzairu, který na dny 17. – 20.6. prodává zpáteční letenky z Brna jenom za 744 Kč pro členy Wizzair clubu a o 280 Kč dráže pro nečleny.

Ubytování v Říme je v létě o poznání dražší než po zbytek roku a dvoulůžkový pokoj je pohybuje přibližně okolo 700 Kč za noc a os.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Rome{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)