Řím – Wizzair – 734 Kč
9.10.2012

Řím – Wizzair – 734 Kč

O této nabídce

Pokud byste si chtěli zaletět v lednu na otočku do Říma, zpáteční letenka z Prahy s Wizzairem vychází za 734 Kč. Jako příklad udáváme odlet 16. s návratem 18. ledna (či případně delší variantu na datum 18. ledna – 23. ledna za 874 Kč). Na tuto cenu dosáhnete, pokud jste u Wizzairu členy Xclusive. Pokud členy nejste, zaplatíte o 280 Kč více. Rovněž připomínáme, že Wizzair nedávno změnil velikost kabinových zavazadel a v ceně letenky máte v současné době 10kg kabinové zavazadlo o rozměrech 42 x 32 x 25 cm.

Zajímavým tipem na ubytování v Římě by mohl být tento čtyřhvězdičkový hotel včetně snídaně v blízkosti metra za 364 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Roma, Italy{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)