Řím – Wizzair – 1510 Kč
28.3.2012

Řím – Wizzair – 1510 Kč

O této nabídce

Poprvé tu pro Vás máme Řím přímo z Prahy, kde je cena obecně o poznání vyšší než z Brna. O to vzácnější je zpáteční letenka přímo v hlavní sezoně, kterou Wizzair nabízí například 15. – 18.7. už za 1510 Kč pro členy Xclusive clubu.

Ubytování je v létě o poznání dražší než mimo sezonu a nejlevnější ubytovaní se dá sehnat od 500 na noc. Navíc tento penzion má ideální spojení do centra a je tak možné ho především méně náročným cestovatelům doporučit.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“false“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“false“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Rome{}4-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)