Řím – Wizzair – 1 258 Kč
5.5.2013

Řím – Wizzair – 1 258 Kč

O této nabídce

Na prodloužený víkend o letních prázdninách se můžete vydat s Wizzairem z Prahy do Říma. Příkladem může být odlet 11. – 16. července. Na cenu dosáhnete, pokud poletíte s malým kabinovým zavazadlem a jste členy Discount klubu. Pokud členy nejste, zaplatíte o 540 Kč více, pokud tedy poletíte 2, členství za 750 Kč/rok se vám vyplatí pořídit. Ještě uvádíme další termíny za mírně vyšší cenu –  9. 7. – 16. 7. a  30. 7. – 1. 8.

Ubytování v Římě

Jednoduché ubytování nedaleko stanice Termini pořídíte za 565 Kč/os/noc.

Další užitečné tipy a triky naleznete v rubrice letiště Řím.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Roma, Italy{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)