Řím – Ryanair – 843 Kč
21.5.2013

Řím – Ryanair – 843 Kč

O této nabídce

Dnes tu máme další nabídku od Ryanairu. Tentokráte se jedná o levné lety do Říma.

Opět se jedná o spoustu nadcházejících červnových termínů, ve kterých do této destinace můžete zavítat. Uvádíme několik týdeních pobytů, nicméně pokud máte v plánu zdržet se zde déle, tak za výše uvedenou cenu lze do Říma vycestovat i v opoznání delších termínech.

Odlet z Lipska (Leipzig)

Termíny: 1.-8.6., 4.-11.6., 6.-13.6., 8.-15.6., 11.-18.6., 13.-20.6., 15.-22.6.

Ubytování:

Ubytování můžete pořídit do 1 000 Kč, např. v kempu za 757 Kč/os/noc, který se nachází poblíž historického centra (Vatikán 15 min. autem).

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Rome{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)