Řím a Barcelona s odbaveným zavazadlem od 2190 Kč
9.10.2015

Řím a Barcelona s odbaveným zavazadlem

O této nabídce

Jste náročnější cestovatelé a bez odbaveného zavazadla nedáte ani ránu? Uvažujete o výletu do Říma nebo Barcelony? Pokud ano, rozhodně byste měli uvažovat o nabídce Iberie (operováno Vuelingem), která přímé lety do Říma od prosince do půlky července prodává za 2190 Kč.  To je cena, na kterou se zvláště v létě zdaleka nedostanete ani v případě slevové akce Wizzairu a členství ve Wizzair Discount Clubu. Letenky do Barcelony potom vycházejí na 3590 Kč, což odpovídá akční ceně Vuelingu pouze s příručním zavazadlem.

[highlightbg]

Zavazadlo: v ceně je 23 kg odbavené zavazadlo

[/highlightbg]

Ubytování


guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Jindra Bíbová

Dobrý večer, prosím Vás, mám takový dotaz. Jak to funguje s přiřazováním sedadel v letadle? Mám totiž zatím zkušenosti pouze s aerolinkami, kde jsem si mohla vybrat místa k sezení, abychom s partnerem seděli vedle sebe. Vím, že to zní asi ode mě hloupě, ale nevíte, jaká je tu pravděpodobnost, že to vyjde a my budeme sedět vedle sebe? Konkrétně mám zájem o let do Říma (6-10.7.2016). Děkuji předem za Vaši odpověď. Jindra Bíbová

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)