Řím – 558 Kč, z Prahy
5.12.2015

Řím z Prahy

O této nabídce

Zaleťte si na pár dní s Wizzairem do Říma, zpáteční letenku seženete z Prahy už za 558 Kč! Příkladem může být prodloužený víkend s odletem v sobotu 30. ledna a s návratem v úterý 2. února. Jak je u Wizzairu běžné, na tuto cenu se dostanete tehdy, pokud jste členy WDC (jak na členství mrkněte do tohoto návodu).

[highlightbg /]

Ubytování v Římě

Chcete-li bydlet v naprostém centru Říma, naproti Vatikánskému muzeu a Sixtinské kapli pořídíte v tomto tříhvězdičkovém hotelu (vzali bychom si pokoj se snídaní). Low-costově bychom pak bydleli v tomto hotelu kousek od dopravního uzlu Roma Termini (kam jezdí bus z letiště + kde nastoupíte na metro do centra, příp. do dojdete pěšky). Rovněž můžete ubytování porovnat přes vyhledávač Trivago.

Jak se dostat z letiště do centra

Vzhledem k tomu, že přilétnete na Ciampino, nejlevnější dopravou do centra je autobus společnosti COTRAL za 1,20 € (jízdenky u řidiče, či ve stanici)  v intervalu 30 minut na železniční stanici Ciampino Cittá. Z této stanice poté jezdí vlaky do stanice Roma Termini za 1,50 €. Celkově strávíte na cestě přibližně 45 minut.

Alternativou je autobus Terravision, který jede ke stanici Roma Termini jedním směrem za 4 € případně za 8 € zpáteční v případě, že si jízdenky koupíte on-line.

[singlepic id=810 w=576 h=432 float=center]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)