Řím – 1058 Kč
19.4.2015

Řím v červnu

O této nabídce

Navštívit během června na pár dní Řím můžete díky levným letenkám od maďarského Wizzairu. Zpáteční letenku z Prahy (PRG) na letiště Řím Ciampino (CIA) pořídíte už za 1058 Kč. Příkladem může být odlet 11. června s návratem 16. června. Na cenu 1058 Kč dosáhnete tehdy, pokud jste členy WDC klubu (jak na členství se dočtete v tomto návodu). Pokud členy nejste a poletíte alespoň dva, letenka vás vyjde na 1507 Kč/os.

  • Rezervace: nejlevněji na této stránce
  • Zavazadla v ceně: malé kabinové 10kg, rozměry 42 x 32 x 25 cm
  • Dostupné termíny: červen – červenec

[singlepic id=402 w=576 h=432 float=center]

Ubytování v Římě

V Římě bychom bydleli na příkladové datum v centru za 755 Kč/os/noc v tomto jednoduchém hotelu kousek od metra. Kromě bookingu se můžete rovněž nabídky srovnat i přes portál Trivago.

Jak se dostat do centra Říma?

Nejlevnější dopravou do centra je autobus společnosti COTRAL za 1 € (jízdenky u řidiče, či ve stanici)  v intervalu 30 minut na železniční stanici Ciampino Cittá. Z této stanice poté jezdí vlaky do stanice Roma Termini za 1, 30 €. Celkově strávíte na cestě zhruba 45 minut.

Alternativou je autobus Terravision, který jede ke stanici Roma Termini jedním směrem za 4 € případně za 8 € zpáteční. Tyto ceny platí, pokud si jízdenky koupíte on-line.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)