Riga z Berlína za 669 Kč
18.6.2018

Riga z Berlína

669

O této nabídce

Po dlouhé době přicházíme s akcí do Pobaltí – konkrétně do hlavního města Lotyšska – Rigy! Zaletět si sem můžete v září z Berlína za 669 Kč, například v termínu od 19. 9. – 24. 9. Příruční zavazadlo vám rozhodně na těch pár dnů bude stačit.

A co Riga nabízí? Přestože se jedná o hlavní metropoli a největší město pobaltských států, ponechává si Riga i tak svůj folkórní ráz. Díky tomu nabízí návštěvníkovi velice ojedinělou atmosféru, kterou neporhdne žádný cestovatel. Zároveň díky velkému počtu secesních budov je toto historické město zapsáno na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Zajít zde můžete do Rižského zámku, k Pomníku svobody, k Domu Psohlavců (asi nejznámější stavbě v Rize) a nebo se můžete jen tak toulat uličkami tohoto města a kochat se okolními secesními domy.

Pokud ovšem plánujete strávit v Lotyšsku více dní, rozhodně stojí za to si půjčit auto a prozkoumávat krásy této pobaltské země na vlastní pěst.

Letenky si rezervujte zde >>

 • Rezervujte: na webových stránkách aerolinek Ryanair
 • Zavazadla: příruční zavazadlo 55 x 40 x 20 cm a malé příruční zavazadlo 25 x 33 x 20 cm v ceně, celkem max 10 kg
 • Dostupnost: 
  • září 2018
 • Termíny:
  • 19. 9. – 24. 9.
  • 19. 9. – 25/26. 9.
  • 11. 9. – 18. 9.
  • 13. 9. – 18. 9.
  • 24. 9. – 26. 9.
  • další termíny za 720 Kč: např. 27. 9. – 30. 9., 25. 9. – 30. 9., apod.

Ubytování

Ubytování v Rize si můžete rezervovat klasicky přes stránky bookingu a nebo si najít nějaký hezký apartmán na AirBnB. Těm z vás, kterým nevadí trocha nepohodlí, můžeme doporučit Riga hostel za 280 Kč/os., kde můžete být ubytováni ve dvoulůžkových pokojích, ovšem se sdílenou koupelnou. Pro ty náročnější z vás můžeme doporučit krásný hotel uprostřed centra Radi Un Draugi, kde noc se snídaní stojí cca 1000 Kč/os. 

Autopůjčovna

Pokud se plánujete v Lotyšsku zdržet déle, doporučujeme si půjčit auto. To si můžete rezervovat skrz naší autopůjčovnu.

Jak do Berlína

Na letiště Schönefeld v Berlíně se dostanete nejlépe s autobusovou společností Flixbus. Ceny se pohybují kolem 549 Kč za jednosměrnou jízdenku. Další alternativou jsou České dráhy, které vás zavezou do centra Berlína. Odtud můžete využít městskou hromadnou dopravu za 2,8 €.

 

Náhled letenky z Berlína do Rigy

Riga z Berlína za 669 Kč


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)