Rhodos z Vídně za 1656 Kč
13.4.2016

Rhodos z Vídně

O této nabídce

Společnost Tuifly právě prodává letenky z Vídně (VIE) na řecký ostrov Rhodos (RHO) na začátku letního období za skvělou cenu 1656 Kč. Pokud tedy uvažujete, že byste se na začátku letního období podívali do Řecka a vyhovuje vám odlet z Vídně, není na co čekat. Na podobnou cenu se totiž už budete těžko dostávat.

Rhodos je mezi řeckými ostrovy svým způsobem speciální, neboť kromě turistických oblastí zde stále ještě najdete místa s nedotčenou přírodou a plážemi bez zástupu turistů.

[highlightbg]

  • Rezervace: na stránkách Tuifly
  • Cestovní období: od 19.5. do 23.6.
  • Zavazadlo: v ceně je jen příruční zavazadlo 6 kg, odbavené je za příplatek 40 EUR

[/highlightbg]

Ubytování

Ubytování ve 3* hotelu necelý kilometr od pláže vás vyjde jen na 170 Kč za os. a noc, takže i ubytování je možné pořídit za velmi zajímavou cenu.

Fantasticky hodnocený apartmán kousek od pláže potom stojí okolo 400 Kč na os. a noc.

Půjčení auta

Rhodos je nádherný ostrov, který rozhodně stojí za procestování. K tomu můžete využít i auto z naší půjčovny, kde naleznete nejvýhodnější nabídky všech hlavních sítí autoůjčoven.

 


Subscribe
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)