Rhodos – Řecko – Air Berlin – 2 754 Kč
23.7.2013

Rhodos – Řecko – Air Berlin – 2 754 Kč

O této nabídce

Na přelomu července a srpna můžete prožít dovolenou na Rhodosu. Jedná se o last minute letenku, která je také zároveň zpáteční letenkou z Drážďan (DRS). Za cenu 104 EUR (2 754 Kč) je dostupný jeden termín, ,konkrétně 25. července až 8. srpna. Rezervaci provedete na těchto stránkách.

Ubytování:

Pořídíte na uvedený termín např. v tomto hotelu**, který má slušné hodnocení, za 361 Kč/os/noc.

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Rhodes{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)