Rhodos – odlet v létě z Prahy – 2956 Kč
30.3.2014

Rhodos - odlet v létě z Prahy

O této nabídce

Po několika dnech pro Vás znovu máme skvělou nabídku na léto do Středomoří, tentokráte na řecký ostrov Rhodos, které je dlouhodobě jednou z nejoblíbenějších letních destinací. Díky kombinaci letů Wizzair a easyjet celkem za letenky nezaplatíte více než 3 tis. za osobu, a to z PRAHY. 🙂

2956 Kč (při 2 osobách)

  • 26.6. Praha – Řím (Wizzar)
  • 26.6. Řím – Rhodos (easyjet)
  • 1.7. – Rhodos – Milán (easyjet)
  • 2.7. – Milán – Praha (easyjet)

Let tam je možný také 24.6. a je o 300 Kč dražší.  V případě zájmu je samozřejmě také možný stopover v Římě nebo Miláně.

V nabízeném termínu si můžete rezervovat nádherný tříhvězdičkový hotel se snídaní přímo na pláži v 75 SLEVĚ, za který zaplatíte jen 500 Kč na os. a noc! Booking.com má samozřejmě dobrých nabídek více, takže si 100% něco vyberete.

Pokud nechcete ležet celou dobu jen na jednom místě, doporučujeme půjčit si auto u nás v autopůjčovně.

[google-map-v3 shortcodeid=“ada047ea“ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Rhodes{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)