Reykjavik v létě od 2133 Kč
5.6.2015

Reykjavik v létě

O této nabídce

Levných letenek na Island je na letošní léto jako šafránu, takže aktuální nabídka letenek Wizzairu je pro nás jako dar z nebes. Tato maďarská aerolinka nyní prodává letenky z polského Gdaňsku do Reykjaviku na červen a červenec už od skvělých 2133 Kč. Na tuto cenu se dostanete při členství ve Wizzair Clubu a cestě pouze s příručním zavazadlem o hmotnosti 10kg a maximálních rozměrů 42 x 32 x 25 cm. Veškeré potřebné informace k Wizzair clubu naleznete pod tímto odkazem.

Letenky můžete rezervovat přímo na stránkách Wizzairu.

Příklady termínu

  • 19. – 22.6. – 2133 Kč
  • 19./22. – 26.6. – 3006 Kč
  • 19./22.6. – 3.7. – 3811 Kč

Ubytování

Nejlevnější ubytování v dvoulůžkovém pokoji se společnou koupelnou v Reykjaviku pořídíte kolem 1 tis. Kč na os. a noc. Hezké ubytování v centru v apartmánu potom stojí kolem 1700 Kč / os. a noc.

Jak do Gdaňsku?

Do Gdaňsku se nejlevněji dostanete autobusem se společností Polskibus, která jezdí mezi Prahou a Gdaňskem 2x denně. Cesta trvá něco přes 13 hodin a cena jednosměrných jízdenek se pohybuje okolo 650 Kč .

Druhou možností je letět z Wroclawi s Ryanairem do Varšavy a potom dále do Gdaňsku. Cena jednosměrných letenek se často pohybuje kolem 120 Kč, takže při 4 letech (Wroclaw – Varšava – Gdaňsk a zpět bude akční cena začínat zhruba na 500 Kč).

A samozřejmě, jestli máte auto a budete čtyři, můžete do Gdaňsku dojet po vlastní ose. 😉
Kolem ostrova

Objet ostrov kolem dokola můžete s půjčeným automobilem. Ještě jste neměli půjčené auto? Přečtěte si náš návod.


Subscribe
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)