Reykjavik na jaře 2016 za magických 3333 Kč
14.7.2015

Reykjavik na jaře 2016

O této nabídce

Pokud se Vám letos nepodařilo ulovit žádnou pořádnou letenku na Island, neponechejte pro příští rok nic náhodě a kupte si už teď výhodné letenky od německé společnosti Air Berlin. Tato aerolinka totiž už nyní nabízí letenky z německého Düsseldorfu (DUS), Hamburku (HAM) a Berlína (TXL) do Reykjaviku (KEF) už za magických 3333 Kč. Na tuto cenu se dostanete s odletem z Düsseldorfu v průběhu května, letenky z Hamburku a Berlína jsou potom o trochu dražší.
[highlightbg]

  • Rezervace: v tomto vyhledávači
  • Termíny: duben – červen 2016
  • Zavazadlo: v ceně pouze příruční zavazadlo o hmotnosti 8 kg, příruční zavazadlo je za příplatek 15 EUR za každý let (u zpáteční letenky 30 EUR)

[/highlightbg]

Příklady termínů

Odlet z Düsseldorfu – 3333 Kč

Odlet z Hamburku – 3581 Kč

Odlet z Berlína – 5199 Kč

Ubytování na Islandu

Pokud chcete na Islandu bydlet velmi levně, přikupte si na více lidí jedno odbavené zavazadlo a vezměte si s sebou stan, čímž ušetříte poměrně velkou částku za ubytování. Chcete-li zůstat v Reykjavíku v relativně levném hotelu, doporučujeme Reykjavik Hostel Village, kde za noc zaplatíte přibližně 600 Kč/os./noc.

Kolem ostrova

Objet ostrov kolem dokola můžete s půjčeným automobilem – mrkněte do našeho srovnávače  nebo na některou místní autopůjčovnu (www.geysir.is či www.sadcars.com). Ještě jste neměli půjčené auto? Přečtěte si náš návod.


Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)