Reykjavik (Island) – easyjet – 4368 Kč
20.9.2013

Reykjavik (Island) – easyjet – 4368 Kč

O této nabídce

Nízkonákladová společnost easyjet nyní nabízí výhodný tarif z Prahy do islandského Reykjaviku za 4368 Kč, a to například na prodloužený víkend 27. – 31.3. Pokud tedy rádi cestujete a máte věčný nedostatek dovolené jako my, je tato pro Vás jako dělaná.

Při rezervaci je třeba zakoupit 2 zpáteční letenky Praha – Edinburgh, Edinburgh – Reykjavik, což fakultativně umožňuje strávit cestou tam nebo zpět nějakou dobu také ve skotské metropoli Edinburgu.

Rezervované lety:
Praha – Edinburgh 27.3. (možné je koupit i let na 25.3., který je asi o 60 Kč levnější než 27.3.)
Edinburgh – Reykjavik 27.3.

Reykjavik – Edinburgh – 30.3. (v 19:55)
Edinburgh – Praha – 31.3. (v 7:30 ráno)

Když už budete na Islandu pouze 3 dny, předpokládáme, že z něj budete chtít vidět co nejvíce, k čemuž můžete využít například auto z naší autopůjčovny. 🙂

[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Reykjavik{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)