Reykjavik – Holiday Czech Airlines – 3 990 Kč
11.6.2012

Reykjavik – Holiday Czech Airlines – 3 990 Kč

O této nabídce

Holiday Czech Airlines ve spolupráci se Student Agency nabízejí zpáteční letenku z Prahy Ruzyně do Reykjaviku můžete pořídit na letní prázniny za 3 990 Kč zpáteční, včetně všech poplatků. V ceně letenky je 20kg zavazadlo. Dostupné termíny naleznete přímo na této stránce. Jako příklad uvádíme odlet 18. července s návratem 25. července.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Reykjavik{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)