Regiojet – týden slev: Německo a Švýcarsko od 269 Kč
29.10.2018

Regiojet - týden slev: Německo a Švýcarsko

O této nabídce

Týden se s týdnem sešel a máme tu další pokračování akce „Měsíc slev“ v podání autobusového dopravce Regiojet. Dnešním dnem začíná 3. slevový týden. v jehož rámci jsou cestovatelům nabízeny zlevněné jízdenky do Německa a Švýcarska.  Akce se vztahuje na cestující ve dvojici či páry a je platná v podobě 1+1 jízdenka zdarma. Akční jízdenky seženete na termíny v měsících říjnu a listopadu, přičemž v rezervačních systému dopravce budou dostupné jen v tomto týdnu či do jejich vyprodání. Tak neváhejte a vydejte se na výlet.

A kam? V tomto týdnu můžete vybírat z následujících destinací: Berlín, Bonn, Drážďany, Düsseldorf, Freiburg, Frankfurt, Karslruhe, Norimberk, Mannheim, Mnichov, Saarbrücken, Stuttgart, Würzburg (Německo) + Basilej, Bern, Curych, St. Gallen, Ženeva (Švýcarsko).

Vydejte se třeba na víkend do Berlína se zpátečními jízdenkami za 390 Kč/os., ještě o něco laciněji pořídíte jízdenky do bavorských měst Mnichova a Norimberku – za 379 Kč/os.. Pokud odlétáte během listopadu na dovolenou právě z některého německého letiště uvedeného výše, tak určitě není o čem a lepší přískok z Prahy nepořídíte! Nejlevnější destinací v nabídce jsou pak Drážďany za 269 Kč/os., zatímco necelou tisícovku zaplatíte za cesty do Švýcarska (s výjimkou Curychu a St. Gallenu).

  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce  Regiojet
  • Zavazadla: 1 ks krosny nebo kufru s váhovým limitem 30 kg do zavazadlového prostoru a 1 ks standardního příručáku na palubu
  • Dostupnost: 29. 10. – 30. 11.
  • Platnost: 29. 10. – 4. 11. nebo do vyprodání

Náhled zpáteční jízdenky z Prahy do Berlína za 390 Kč/os.

Regiojet - týden slev: Německo a Švýcarsko od 269 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)