Regiojet – týden slev: Itálie, Maďarsko a Rumunsko od 399 Kč
15.10.2018

Regiojet - týden slev: Itálie, Maďarsko a Rumunsko

O této nabídce

Regiojet přichází s podzimní akcí pojmenovanou „MĚSÍC SLEV“. V následujících čtyřech týdnech bude autobusový dopravce vždy v pondělí ráno zveřejňovat akční ceny jízdenek na vybrané spoje ve své síti, které budou za zvýhodněné ceny dostupné právě po dobu jednoho týdne. Akce se vztahuje na cestující dvojice či páry a je platná v podobě 1+1 jízdenka zdarma.

V prvním týdnu se mušku dopravce dostaly tyto destinace: Udine, Benátky, Padova, Řím, Florencie a Milán (Itálie) + Budapešť a Segedín (Maďarsko) + Arad, Temešvár a Nadlak (Rumunsko).

Do oblíbené maďarské metropole Budapešti se tak v rámci akce dostanete za  399 Kč/os./zpáteční jízdenka, do destinací v Rumunsku pak za 550 Kč/os./zpátečka a italská města vás vyjdou na 850 – 950 Kč/os./zpátečka.

    • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce Regiojet
    • Zavazadla: 1 ks krosny nebo kufru s váhovým limitem 30 kg do zavazadlového prostoru a 1 ks standardního příručáku na palubu
    • Dostupnost: 15. 10. – 30. 11.
    • Platnost: od 15. do 21. října nebo do vyprodání

 

Náhled zpáteční jízdenky z Prahy do Budapešti za 399 Kč/os.

Regiojet - týden slev: Itálie, Maďarsko a Rumunsko od 399 Kč

guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Lida

Dobrý den, můžu se zeptat kolik by stála zpáteční letenka na Slovensko a zpět. Odlet z Prahy.Dekuji Sosnová-Černá

Antonin

Dobrý den, Lído,

v tomto případě se nejedná o letenky, nýbrž o autobusové jízdenky. 🙂 Do Bratislavy samozřejmě s Regiojetem můžete jet taktéž, ale na tuto trasu se nynější akce nevztahuje. Zpáteční jízdenka vyjde na 598 Kč.

Tonda

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)