Regiojet – týden slev: Francie a Nizozemsko od 550 Kč
22.10.2018

Regiojet - týden slev: Francie a Nizozemsko

O této nabídce

Je tu další říjnové pondělí a s ním i pokračování akce „Měsíc slev“ v podání autobusového dopravce Regiojet. V druhém týdnu probíhající akce pořídíte zvýhodněné jízdenky do francouzských a nizozemských měst. Akce se vztahuje na cestující ve dvojici či páry a je platná v podobě 1+1 jízdenka zdarma. Akční jízdenky seženete na termíny v měsících říjnu a listopadu, přičemž v rezervačních systému dopravce budou dostupné jen v tomto týdnu či do jejich vyprodání. Tak neváhejte a vydejte se na výlet.

A kam? Vybírat můžete z následujících destinací: Lyon, Méty, Paříž, Remeš a Štrasburk (Francie) + Amsterdam, Breda, Eindhoven, Rotterdam, Utrecht a Venlo (Nizozemsko).

Zpáteční jízdenky do podzimní Paříže pořídíte za 550 Kč/os. (Méty a Štrasburk totožně). Do Amsterdamu se dostanete na 750 Kč/os./zpáteční jízdenka a ceny jízdenek do zbytku destinací uvedených výše se pohybují v rozmezí od 829 Kč/os./zpáteční do 1 249 Kč/os./zpáteční jízdenka v případě méně frekventovaných měst jakými jsou Breda a Venlo.

  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce  Regiojet
  • Zavazadla: 1 ks krosny nebo kufru s váhovým limitem 30 kg do zavazadlového prostoru a 1 ks standardního příručáku na palubu
  • Dostupnost: 15. 10. – 30. 11.
  • Platnost: 22. – 28. 10. nebo do vyprodání

Náhled zpáteční jízdenky z Prahy do Paříže za 550 Kč/os.

Regiojet - týden slev: Francie a Nizozemsko od 550 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)