Regiojet – týden slev: Anglie, Belgie, Lucembursko a Polsko od 199 Kč
5.11.2018

Regiojet - týden slev: Anglie, Belgie, Lucembursko a Polsko

O této nabídce

Poslední týden z akčního „Měsíce slev“ od autobusového dopravce Regiojet právě začíná. Tento týden si můžete zvýhodněně zakoupit jízdenky do západní Evropy (Anglie, Belgie a Lucembursko) anebo naplánovat kratší výlet k našim polským sousedům. Akce se vztahuje na cestující ve dvojici či páry a je platná v podobě 1+1 jízdenka zdarma. Potenciální termíny můžete vybírat z období po čas měsíce listopadu a akční cenovky jsou platné do konce týdne resp. do vyprodání nejlevnějších jízdenek – a to nikdy netrvá moc dlouho, takže raději moc neotálejte, ať akci nepromeškáte. 

V nabídce jsou zpáteční jízdenky z Prahy do Bruselu za 879 Kč/os., Londýna za 950 Kč/os. a do Lucemburku za cenu totožnou. Z Brna se pak můžete vydat do polského Krakowa za 249 Kč/os. a ještě o chlup levněji to půjde tamtéž z Ostravy – 199 Kč/os.

  • Rezervujte: přímo přes stránky dopravce  Regiojet
  • Zavazadla: 1 ks krosny nebo kufru s váhovým limitem 30 kg do zavazadlového prostoru a 1 ks standardního příručáku na palubu
  • Dostupnost: 5. 11. – 30. 11.
  • Platnost: 5. – 11. 11. nebo do vyprodání

Náhled zpáteční jízdenky z Ostravy do Krakowa za 199 Kč/os.

Regiojet - týden slev: Anglie, Belgie, Lucembursko a Polsko od 199 Kč

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)