Řecko – Soluň – Air Serbia – 2 712 Kč
19.12.2013

Řecko – Soluň – Air Serbia – 2 712 Kč

O této nabídce

Nová letecká společnost Air Serbia, nabízí výhodné letenky z Prahy  do Řecka a na Balkán. Příkladem může být odlet z Prahy (PRG) do Soluně (SKG) 14. července s návratem 21. července. Letenky jsou dostupné od 16. ledna do konce října včetně letních prázdnin. V ceně letenky je 30kg odbavené zavazadlo a občerstvení.

Další dostupné destinace s příkladovými daty

Nedaří se Vám najít datum? napište nám do komentářů, rádi Vám odpovíme. 🙂
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“thessaloniki, greece{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)