Recife (Brazílie) – Condor – 12 460 Kč
26.10.2012

Recife (Brazílie) – Condor – 12 460 Kč

O této nabídce

Chcete se co nejdřív zaletět ohřát? Aerolinka Condor nabízí zpáteční přímé letenky z Frankfurtu do brazilského Recife za 498,98 EUR neboli 12 460 Kč. Jako příklad udáváme odlet 9. listopadu s návratem 16. listopadu. Letenku naleznete přímo na stránce Condoru.

Hotel v Recife nedaleko pláže včetně snídaně pořídíte za 474 Kč/os/noc.
[google-map-v3 width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“hybrid“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Recife{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)