Radom s ČSA – 1863 Kč
28.12.2015

Radom s ČSA

O této nabídce

ČSA nové linky spouštějí, pak je ruší a pak je opět spouští. Jedna z nich je polský Radom, který leží přibližně 100 km od Varšavy (ne, opravdu to není z angličtiny random, jak by bylo u ČSA příznačné). Koupit si lístek do loterie, tedy vlastně letenku, můžete za 1863 Kč na prodloužený víkend s odletem 5. února a návratem 7. února. Rezervuj tento příklad >>

[highlightbg /]

 

Jednodenní nedělní let na otočku tam i zpět

A ještě jeden tip – pokud se chcete proletět jen tam i zpět a chcete si pojistit, že odletíte nebo dostanete odškodnění, kupte si jednodenní zpáteční letenku v následujících 14 dnech. 🙂 My letíme na otočku příští neděli, 3. 1. hned po obědě tam a pak hned zpět – Kdo by se chtěl přidat, může si tuto letenku rezervovat pod tímto odkazem (a pak nám napište do komentářů, že jedete taky :).

Kde bydlet v Radomu

Solidní bydlení v centru města pořídíte v tomto hotelu od 359 Kč/os/noc, nicméně, Radom budete mít prohlédnutý za jedno dopoledne, proto doporučujeme se pak přesunout vlakem třeba do Varšavy za přibližně 2 hodiny jízdy.

[singlepic id=842 w=576 h=432 float=center]

 


guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Dave

Můžete mi, jako neznalému, vysvětlit smysl letu tam a hned zpět? Díky.

Dave

Nakonec, proč ne 🙂
Já čekal nějaký důvod typu sběr mil nebo „sázku“ na zmíněnou kompenzaci, a tak.

Jitka z Varsavy

Lety do Radomi to je jeden velky omyl. Nekomu to nemysli. Kdyz se CSA rozhodly zrusit tento spoj – asi pred 1 – 1,5 mesicem, pro nezajem (letadlem leteli 2-3 lide), nechapu, proc byly lety obnoveny. Vcera napr., v nedeli, letelo letadlo do Prahy prazdne!!!

Marek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jak probíhá odbavení při zpáteční cestě, když se letí jen na otočku?děkuji

Marek

Díky, za info, takže se nemusí z letadla ani vystoupit a letět hnedka zpátky?

Už ti letenky nikdo nevyfoukne

Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)