Radom s ČSA – 1863 Kč
28.12.2015

Radom s ČSA

O této nabídce

ČSA nové linky spouštějí, pak je ruší a pak je opět spouští. Jedna z nich je polský Radom, který leží přibližně 100 km od Varšavy (ne, opravdu to není z angličtiny random, jak by bylo u ČSA příznačné). Koupit si lístek do loterie, tedy vlastně letenku, můžete za 1863 Kč na prodloužený víkend s odletem 5. února a návratem 7. února. Rezervuj tento příklad >>

[highlightbg /]

 

Jednodenní nedělní let na otočku tam i zpět

A ještě jeden tip – pokud se chcete proletět jen tam i zpět a chcete si pojistit, že odletíte nebo dostanete odškodnění, kupte si jednodenní zpáteční letenku v následujících 14 dnech. 🙂 My letíme na otočku příští neděli, 3. 1. hned po obědě tam a pak hned zpět – Kdo by se chtěl přidat, může si tuto letenku rezervovat pod tímto odkazem (a pak nám napište do komentářů, že jedete taky :).

Kde bydlet v Radomu

Solidní bydlení v centru města pořídíte v tomto hotelu od 359 Kč/os/noc, nicméně, Radom budete mít prohlédnutý za jedno dopoledne, proto doporučujeme se pak přesunout vlakem třeba do Varšavy za přibližně 2 hodiny jízdy.

[singlepic id=842 w=576 h=432 float=center]

 


Subscribe
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejnovější
nejstarší nejlépe hodnocené
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)