Punta Cana – Dominikánská republika – Condor
14.1.2014

Punta Cana – Dominikánská republika – Condor

O této nabídce

Po nekonečných nabídkách last momentů z Německa je zde konečně také pořádná nabídka s odletem z Prahy. Charterová společnost Condor nyní prodává letenky z Prahy do Punta Cana v Dominikánské republice za 14.567 Kč.

Nabídka termínů za tuto cenu je bohužel dost omezená – 30.1. – 6.2. nebo 30.1. – 8.2. Dalších několik termínů na leden a únor je možné zakoupit za cenu okolo 16 tis.

Apartmán přímo u moře přitom pořídíte za 3600 / os. za celých 9 dní pobytu.

[google-map-v3 shortcodeid=“9f4ad694″ width=“500″ height=“250″ zoom=“4″ maptype=“roadmap“ mapalign=“center“ directionhint=“false“ language=“default“ poweredby=“false“ maptypecontrol=“true“ pancontrol=“true“ zoomcontrol=“true“ scalecontrol=“true“ streetviewcontrol=“true“ scrollwheelcontrol=“false“ draggable=“true“ tiltfourtyfive=“false“ enablegeolocationmarker=“false“ addmarkermashup=“false“ addmarkermashupbubble=“false“ addmarkerlist=“Punta Cana{}1-default.png“ bubbleautopan=“true“ distanceunits=“miles“ showbike=“false“ showtraffic=“false“ showpanoramio=“false“]


Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)