Prosluněné Algarve od 770 Kč
1.2.2019

Prosluněné Algarve

od 770

O této nabídce

Zapomeňte na melancholické zimní období a naplánujte si cestu do jedné z nejcharismatičtějších oblastí jižní Evropy. Skvělá cenovka na druhý konec Evropy z letiště nedaleko od hranic severních Čech dělá tuto akci Berlín – Faro od 770 Kč s lowcost aerolinkou Ryanair neodolatelnou!

Faro je město na jihu Portugalska, branou do oblasti nejkrásnějších pláží Evropy, nádherných skal, útesů a dechberoucích scenérií. Nachází se v oblasti Algarvé, které má rozhodně co nabídnout, ať už se vydáte na kteroukoliv světovou stranu. Čím více budete mířit na západ, tím více se moře bude stávat divokým, až postupně dorazíte do tajemného města Sagres, které je opředeno mnoha mýty. Síla přírody je tam opravdu mocná. Kromě surfařů, kteří se v tomto místě hojně vyskytují a užívají si mohutných vln, se jen několik kilometrů odtamtud rozprostírá Mys svatého Vincenta, jež je považován za nejjihozápadnější cíp kontinentální Evropy!

Koupí těchto letenek rozhodně neprohloupíte. Za nás doporučujeme aspoň na týden. 🙂

 • Rezervujte: přímo přes  stránky Ryanairu 
 • Zavazadla: příruční zavazadlo 40 x 25 x 20 cm
 • Dostupnost: duben 2019
 • Termíny:
  • 2. – 9. 4.  za 770 Kč (Berlín Schönefeld)
  • 3. – 9. 4. za 770 Kč (odlet Schönefeld – navrát na Tegel)
  • 9. – 13. 4.  za 898 Kč (Berlín Schönefeld)
  • 9. – 16. 4.  za 898 Kč (Berlín Schönefeld)

Ubytování

Algarvé je krásné a místní to vědí. Ceny hotelů bývají často až přemrštěné. Pokud plánujete nějakou noc strávit přímo ve Faru, doporučujeme tento hostel s dvojlůžkovým pokojem za 436 Kč na osobu / noc, guesthouse Faro Urban Downtown za stejnou cenu nebo Happy House za 950 Kč / os. / noc.

Autopůjčovna

Když doletíte do Fara, hupsněte do fára a trochu se projeďte. Doporučujeme si celý region profrčet po vlastní ose. Pro kontrolu aktuální nabídky dostupných automobilů se podívejte do naší autopůjčovny.

Náhled letenky z Berlína do Fara za 770 Kč

Prosluněné Algarve od 770 Kč


Bude se hodit

Letiště Berlín – Tegel (TXL)

Ryanair

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)