Prosincové Lanzarote z Berlína od 1 661 Kč
20.6.2019

Prosincové Lanzarote z Berlína

od 1 661

O této nabídce

Pokud už teď víš, že budeš chtít před Vánoci někam vyrazit a načerpat trochu té pozitivní a klidnější energie, tak zpozorni! Nyní totiž můžeš sehnat letenky v prosinci na Lanzarote z Berlína od 1 661 Kč. Termínů je jak šafránu, ale za to cenovka stojí za to.  V ceně je klasické příruční zavazadlo, které na týdenní pobyt postačí.

Ohňové Lanzarote tě naprosto uchvátí. Rudá krajina evokuje povrch Marsu a černé i bílé písky sluncem zalitých pláží vábí ke koupeli a surfování (ano, i v prosinci, pro ty otužilejší). Pokud s jízdou na prkně teprve začínáš, vydej se na sever na Playa del Famara. Krom stálých vln nabízí při odlivu i úžasnou podívanou, kdy pozvolně klesající písek zalitý tenoučkou vrstvou oceánské vody zrcadlí oblohu i do výšin čnící skalisko. Rozhlédni se do kraje z Mirador del Río a navštiv sousední ostrůvek La Graciosa – doslova „ta půvabná“. Nenajdeš tam žádné silnice, hliněné cesty ani auta, jen nekončící poušť, hipíky pod stanem a jízdní kola.

Nejlevnější termín vychází od 12. 12. – 19. 12. Tento termín rezervujte zde >>

TIP: Hledáte letenku někam jinam, nevíte jak velké zavazadlo můžete mít s sebou či jestli nepotřebujete víza? Zeptejte se v diskuzi, rádi vám tam další cestovatelé během chvilky odpoví!

 • Rezervujte: přímo přes web aerolinky easyJet
 • Zavazadla: klasické příruční zavazadlo
 • Dostupnost: prosinec 2019
 • Termíny:
  • 5. 12. – 8. 12. za 2 252 Kč
  • 5. 12. – 12. 12. za 1 665 Kč
  • 12. 12. – 15. 12. za 2 176 Kč
  • 12. 12. – 19. 12.  za 1 661 Kč
  • 19. 12. – 26. 12.  za 3 072 Kč

Ubytování

Velmi oblíbeným ubytovacím zařízením pro batůžkáře je tento jednoduchý hostel v Arrecife za 555 Kč/os./noc. Případně se také koukněte na tento dvouhvězdový apartmán s přístupem k bazénu za 645 Kč/os./noc. Další nabídku bydel tradičně hledejte na Bookingu či Hotels.com.

Autopůjčovna

Na Lanzarote se určitě vyplatí půjčit si auťák a projet si jej po vlastní ose. Pro checknutí aktuální nabídky dostupných automobilů se podívejte do naší autopůjčovny.

 

Náhled letenky z Berlína na Lanzarote za 1 661 Kč

Prosincové Lanzarote z Berlína od 1 661 Kč


Bude se hodit

easyJet

Subscribe
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětné vazby
Ukázat všechny komentáře
Už ti letenky nikdo nevyfoukne
Nejlepší akce aerolinek jsou pryč často i během několika minut a bohužel se nikdy nedostane na každého. Nastav si naše e-mailové notifikace, stáhni si appku a o každé akci budeš zaručeně vědět jako první. Jen blázen dává svým soupeřům dobrovolně náskok, no ne? :)
Chviličku prosím, zaletsi.cz pro Vás vyhledává tu nejlevnější letenku ;)